ucuz domain kampanyası
Türkiyede nükleer silah atom bombası varmı - BAKBİ FORUM - Sayfa 1
Bakbi Forum Fullsürüm Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > GÜNCEL EKONOMİ SİYASET SERBEST YORUMLAR > Guncel yorumlar
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS: Türkiyede nükleer silah atom bombası varmı
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Türkiyede nükleer silah atom bombası varmı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
Yönetici
Yönetici

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 441
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı volkan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Türkiyede nükleer silah atom bombası varmı
    Gönderim Zamanı: 10 Haziran 2010 Saat 18:12

Türkiye'de Nükleer Silah Atom Bombası Varmı

Hiç uzatmadan cevaplıyorum evet var.Türkiye'de nükleer silah atom bombası var.
Olmamasını düşünmek biraz saflık olur zaten.Türk Silahlı Kuvetleri muhakkakki Türkiye Cumhuriyeti'nin güvenlik ve bekasını sağlayacak tedbirler almışlardır.Bunu yaparkende aman o neder aman bu neder diye çekinecek halleri yok.Rusya'da olacak, İsrail'de olacak, Pakistan'da ve Hindistan'da olacak Türkiye'de olmayacak.Sizce mümkünmü arkadaşlar.
Nitekim incirlik üstünde 90 adet nükleer silah atom bombası olduğu açıklanmış.Bu bilgiler genelde 3 se 1 olarak açıklanır.Ben daha fazla olduğuna inanıyorum.90 bombadan 40 Türkiye kontrolündeymiş.Bunlar taktik nükleer silah ve bombalarmış.Yani uçaklara monte edilebilen ve diğer nükleer bombalara göre daha çabuk hazırlanıp atılabilen türden.
Bu Türkiye'nin bilinen silah gücü.Bilinmeyende vardır muhakkak.Milli meseledir derine girmemek lağzım.Türkiye'nin kendi imalatı atom bombaları vardır.Kısacası ülkemizi korumaya yetecek caydırıcılıkta nükleer silahımız var.
Bizim nükleer gücümüz zaten kullanmak değil güvenlik amaçlı sembolik yani.Dolayısıyla nükleer silah üreten ülkeler ile boy ölçüşebilir değil.Mesela amerikanın dünya gibi 3 gezegeni ortadan kaldıracak nükleer silahı vardır.Rusya ona keza.
Biz nükleer silah üretme teknolojisine sahibiz.Fakat ham maddesine sahip değiliz.Zaten bu öyle bir dertki elinde olur ama kullanamazsın.Ha 40 tane olmuş ha 400 tane bu durumda hepsi bir.
Şu açıdan düşünmek lağzım üretecek teknolojiye sahip olmak ihtiyaç halinde üretebilir olmak atom bombasına sahip olmaktan daha mantıklı özellikle Türkiye'nin konumuna bakarsanız.
Tabiki bu silahlar kesinlikle kullanılmamalı.Bu silahları kullanmak dünya gezegenine ve tüm insanlığa ihanettir.İnsanoğlunun kötülükte ulaşabileceği en son raddedir.
Keşke kimsede nükleer silah olmasa bizdede olmasa.Ama komşuda olması sende olmasınıda gerekli kılıyor.Nitekim Bazı büyük ülkeler bu güce güvenip dünya üzerinde demokrasi ve özgürlük adı altında diktatörlük yapıyor malesef.
Nükleer silah üretimi ve mevcudiyeti ile ilgili çelişkiler.
1- Türkiye bir bilgisayar cipi bile üretemezken insansız uçak bile üretememişken atom bombası nasıl üretsin. ?
Cevap: Bomba ve bilgisayar entegresi üretimi farklı teknolojiler.Bomba üretimi sanıldığı kadar zor değil.Nükleer Bomba Üretimi Askeri Stratejik Gereklilik yani olmaz ise olmazlardan.
2- Türkiye'de nükleer bomba varmı ?
Cevap2: Türkiye'nin sınır komşusu Rusya iken ve Rusya dağılmış ve silah satarken tank ve uçak gibi, Pakistan çok sıkı dost ülke iken ve nükleer silah üretmekte iken, İsrail'de atom bombası var iken Türkiye'de olmazmı.

Düzenleyen volkan - 11 Haziran 2010 Saat 12:43

İnternet Download Manager Programını İndirip Kurun.Online Filmleri Bu Programla İndirip Seyredebilirsiniz.
Yukarı Dön
Sponsor Linkler

Kategori : GÜNCEL EKONOMİ SİYASET SERBEST YORUMLAR - Konu: Türkiyede nükleer silah atom bombası varmı

seo-pak

Yukarı Dön
tarık Açılır Kutu Gör
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı tarık Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Kasım 2011 Saat 17:12
a saf kardeşim tabiki var isterseniz birinin yerini verebilirim o senin dediğin incirlik üssüdekiler abd nin onlar istemeden biz kullanamayız.bu devlet sırlarından biridir burda yazsam kimse önemsemez bak filmlerde görürsün ya dağın ortası açılır uçak mucak çıkar. tükiyedede var mesela deniz altılarımız deniz altındaki magralarda gizli üsler de bekletilio biliomusun bilmem rusya gemilerini zorla boğaza girecekken aniden bi türk deniz altısı çıkmıştır. TSK  komutanlarımız dünyanın en iyi komutanıdır. türkiyede toplam türk yapımı tamı tamına 27 tane vardır. rusya herşeyini satarken türkiye gizli olarak rusyadan zengilleştirilmis plüton almıştır bunların 25 tanesi pasif durumdadır ama 2 tanesi aktif hatta yıldız dağlarının içindeki üssümüzde bulunmaktadır ben bunu buraya niçin verdi mi anlayamazsınız ama bunlar devlet sırları burda yazılsa hiçbir önemi yoktur.

Yukarı Dön
alper Açılır Kutu Gör
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı alper Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Kasım 2011 Saat 18:42
tarık nerde görevlisin

Yukarı Dön
tarık çarlı Açılır Kutu Gör
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı tarık çarlı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Aralık 2011 Saat 11:07

görev yerlerım gizlidir

Yukarı Dön
Kaylie Açılır Kutu Gör
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Kaylie Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Aralık 2011 Saat 20:20
A good many vlauabels you've given me.

Yukarı Dön
bik346 Açılır Kutu Gör
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı bik346 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Nisan 2012 Saat 21:02
türkiyede atom bombası var ama kendi üretmiyor pakistandan bedavaya alıyor bu gerçektir çünkü güvendim bir arkadşımın  bir üs komutanı söylemiş ama yeri gizli tutuluyor çünkü bazı ülkeler oraya atom bombası var die  türkiyeye atom bombası atabililer atom bombasının oldu bölgeye ama gerçekten var atom bombası ztn atom bombası olmayan ordu hiç ordudur yalanmı söylüyorum arkadaşlar kendimiz üretmesek bile pakistandan bedavaya alınıyor çünki pakistan ve türkiye anlaşması var destek projesi birbirlerine silah ve benzeri ekonmik açıdan yardımlaşıyolar hata bu anlaşmaya iranda dahil israil ve amerika saldırılarına karşı ben öyle biliyorum  tam iran dahilmi bilmiyoruma ama öyle duymuştum araştırırsanız görürsünüz

Yukarı Dön
Fatih Açılır Kutu Gör
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Fatih Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Nisan 2012 Saat 15:39
Bjk Çocukmusun :)

Yukarı Dön
Ozan Açılır Kutu Gör
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Ozan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Haziran 2012 Saat 12:33
Arkadaşlar Türkiyede Nükleer Silah Yoktur Bunu Size net bir şekilde ifade edebilirim türkiyede nükleer füze yoktur yanlız uçaktan atılan nükleer silahlarımız vardır Füze olarak 1960 lı yıllarda ilk nükleer füzemiz vardi 180 km likdi Şuan En Fazla 150 km lik nükleersiz füzelerimiz var Bunu Geliştirioruz başbakanımız recep tayyip erdoğan Talimatı Tübitak başkanına Söyledi geliştirelim dedi ve başlatildi TÜRKİYE İLK TESTİ BAŞARIYLA GEÇİRDİ 300 KM LİK test başarıyla sonuçlandı 2012 nin sonlarına doru 1500km menzilli Füzemiz hazır olucak nükleeride eklersek çok güçlü olabilirz 2500km lik menzilli füzeyide 2yıl sonuna doru hazırlanıcak Tübitak başkani çalışmaların başında ben sadece yorumumu söyledim herkese iyi günler

Yukarı Dön
dev türk Açılır Kutu Gör
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dev türk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Haziran 2012 Saat 19:07
şimdi arkadaşlar nükller silah varmı yokmu bilemem ama askerde bir kitapta okumuştum soğuk savaş döneminde türkiye ye rus mafyası tarafından azerbaycan üzerinden türkiye ye oradan da ortadoğuya götürülüp satılmak üzre 4 nükkeer başlık sokulmuş ancak bu kaçakçılık türkiye ayağında yakayı ele vermiştir türkiye de buna el koymuş ve saklamıştır nerde olduğu bilinmiyor ancak böyle bir rivayet var ancak kıyamet alametlerin de dünyada çok büyük bir savaş çıkacağı bu savaşın galibinin islamiyet olduğunu ve islamiyetin yıldızının parlayacağını ve akabinde kıyamet kopacağı ihya edilmektedir. şimdi gelelim şimdi ki hadise ye her ne olursa olsun tüm dünya orduları gelirse gelsin bu vatan toprakları üzerinde 1 türk kalmayıncaya kadar öldürseler bizi ancak alırlar ancak dünya tarihinde böyle bir toplu ölüm ne görülmüş nede duyulmuştur onun için kardeşlerim biz nufusu 7 milyon ken yenmişsek dünyanın ceddini 70 milyonken hayli hayli yeneri rahat olun :)

Yukarı Dön
hilmi bilgin Açılır Kutu Gör
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı hilmi bilgin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Eylül 2012 Saat 14:01
Arkadaşlar bunlar çok gizli bilgilerdir biliyorum zaten TÜRKİYE dünya tarihinde başka bir ülkeye hava atacam diye çıkıp o silahi tanitmamiştir (rusya gibi,amerika gibi) Bizim devlet büyüklerimiz bu konuda açıklık getirmiyorum.. Yok diyen arkadaşlarmiza bir cevabım var terörist'ler bile üzerimize nükler silah atildiğini söylerken yok dememiz biraz imkansiz gibi..Elbette vardir yoksa simdiye kadar çoktan üzerimize nükleer yemiştik..
DevTürk kardeşim çok güzel yazmışsın ellerine sağlık..
Yani diyeceğim şu Ya Türkiye Haritadan silinerek yok olur..Yada Hiç bi ülke saldıramaz bu topraklara..
şimdi hass... diyorsunuz ama amerikayi fazla gözünüzde büyütmeyin hepsi parali askerler hepsi korkuyla yaşıyor. Tamam teknolojik acıdan gelişmişlerdir ama Türk askeri kadar vatan aşkı yoktur..
Biraz Bordo bereli hakkinda bilgi edinirseniz anliyacaksiniz...

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.64 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2009 Web Wiz

Bu Sayfa 0,297 Saniyede Yüklendi.